Ciemniejsza strona Greya – ebook

Ciemniejsza strona Greya II tom wyczekiwanego bestsellera !

Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą. Ciemniejsza strona Greya przedstawia dalsze losy Any i Greya.

Jeśli przeoczyłeś pierwszą część trylogii kliknij poniżej

TOM I : Pięćdziesiąt twarzy Greya

RozCiemniejsza strona Greyastanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i obrony własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Pobierz darmowy fragment w formacie e-PUB

Po wciągającej lekturze na pewno zapragniesz kolejnych części! Ostatnia część trylogii jest na wyciągnięcie ręki:

TOM III  Nowe Oblicza Greya jest już dostępny!

9 thoughts on “Ciemniejsza strona Greya – ebook

  1. Jako ciekawostkę podam, że gdy naispałem o tym po raz pierwszy: to przez połowę sierpnia ten artykuł był na II miejscu w Google na frazę z nazwą książki. Koło 1000 wejść. Gdy się zorientowałem, to dałem link do księgarni. Ale ludzie wcale nie rzucali się, żeby kupować. Czytelnicy ŚCz, to jednak nie ten target. Ja po przeczytaniu fragmentu stwierdziłem, no ciekawe, ale całości to mi się czytać nie chce. Jeśli piszemy o trendach, to nie da się nie pisać o śmieciach. Ile książek z TOP30 o ktf3rym to śmiecie? To zależy od wrażliwości każdego czytelnika. Jeden wywali James, inny Kalicińską. Celem tego co piszę w artykułach o e-bookach jest generalnie to chciałbyś coś przeczytać w papierze: masz teraz wybf3r i możliwość kupienia e-booka. W przypadku Greya to i tak lepsze niż zawijanie książki w gazetę :)

Comments are closed.